KRÁTKE VÝLETY
Veľmi príjemne strávený čas.

SLUŽBY A MOŽNOSTI VÝLETOV NA MIERU

 

Výlety ktoré máme aktuálne v ponuke sú iba príkladom možných krátkych výletov pre dôchodcov. Tieto štyri výlety boli navrhnuté tak, aby boli ľahko zvládnuteľné aj pre dôchodcov v najvyššom veku ktorí sú už zväčša pohybovo značne obmedzení.

Je dôležité upozorniť na to, že okrem ponúkaných krátkych výletov si môžu klienti sami navrhnúť  a objednať či už krátky alebo dlhší výlet. Máme mnoho krásnych miest na Slovensku kde sa určite oplatí vyjsť si na výlet. Spomeňme si na množstvo termálnych kúpalísk a liečivých kúpeľov ako napríklad neďaľeké termálne kúpalisko v Podhájskej alebo v Dudinciach atď. Taktiež je možné navštíviť niektorú zo slovenských jaskýň, prírodných parkov, zologických záhrad, múzeí, kultúrnych podujatí a iných atrakcií. Možeme Vás zobrať na hody, púte, jarmoky, salaše alebo ochutnávky farmárskych výrobkov či iných podujatí a akcií kdekoľvek podľa vašeho záujmu. Možností je naozaj nespočetne veľa.

Veľmi pútavé môžu byť výlety po slovenských dedinách a mestách. V takmer každej obci na slovensku majú akúsi zaujímavosť, prírodnú atrakciu, múzeum či pomník slávneho rodáka. Alebo prečo tiež nenavštíviť svoju rodnú dedinku v ktorej ste neboli už dlhé roky či dedinu v ktorej žili ešte vaši starí rodičia. Je možné naplánovať si trasu poldňového alebo aj celodenného výletu počas ktorej navštívime a spoznáme viacero slovenských obcí. Nám ako agentúre je veľmi ťažko zostaviť ponuku takýchto trás, nakoľko záujmy a potreby našich klientov sú veľmi individuálne. A práve preto dávame našim klientom možnosť vymyslieť si vlastný výlet ušitý takpovediac na mieru. Ozvite sa nám a my Vám radi pomôžeme s naplánovaním výletu ktorý by ste radi absolvovali a povieme Vám aj našu cenovú ponuku, ktorá bude závysieť od vzdialenosti a dĺžky samotného výletu. 

Naše vozidlo môže odviezť maximálne 8 cestujúcich, avšak samozrejme je možné ísť na výlet napríklad aj dvom či trom záujemcom. Tým ale samozrejme o niečo stúpne cena výletu na osobu, nakoľko náklady na cestu sa rozpočítaju medzi menšiu skupinu zákazníkov. 

V prípade záujmu je možné objednať si prepravu naším novým vozidlom so šoférom na súkromné účely, oslavy, zájazdy, prepravy na letiská atď.